KONST / Litografier / Färglitografi 13872107
nr 1387 2107
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/290, bladets mått: 57x79cm, yttermått inklusive ram: 77x97cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:09:22
25/3 16:12:33